Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Marzec to miesiąc szczególny dla pań. Wiedzą o tym pracownicy Miejskiego Domu Kultury, którzy w tym czasie wypełniają harmonogram ośrodka licznymi atrakcjami, właśnie dla płci pięknej. W piątek 11 marca ponownie zorganizowano Wieczór orientalny. I nic w tym dziwnego, bo pierwsza edycja imprezy osiągnęła sukces, już doczekała swoich oddanych wielbicieli.

Podobnie jak w styczniu, taki i teraz mogliśmy obejrzeć pokaz tańca orientalnego w wykonaniu grupy tanecznej prowadzonej przez Weronikę Jodłowską (Aje). Sama Aje wystąpiła w solowym programie, a na scenie pojawił się także gość specjalny: Adrianna Bujak, która orientalnym tańcem zaraziła się dziewięć lat temu po seansie bollywoodzkiego filmu „Czasem słońce, czasem deszcz”.

Po klimatycznych pokazach tańca, przy kawie i orientalnym poczęstunku, zainteresowane panie wzięły udział w pokazach kosmetycznych. Na koniec w Kinie Studyjnym Świadomego Widza można było obejrzeć film „Wesele w Sorento” w reżyserii Susane Bier.

Partnerami imprezy byli: Anna Rusinek – Studio Urody Ana, Maksymilian Morawski – Pracownia Fryzur Morawski, Dorota Wiktorczyk i Wioletta Matejko – Oriflame.

Nowiny Andrychowskie