Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

W pierwszej połowie sierpnia, w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie, odbyła się półkolonia „Ujęcie-Akcja-Cięcie”. W zajęciach udział wzięło trzynaścioro dzieci z Andrychowa i okolic w wieku od 7 do 12 lat. Podczas półkolonijnych warsztatów, dzieci dowiedziały się jak wygląda praca nad produkcją filmu animowanego. Teoretycznej wiedzy nabyły podczas wizyty w Studiu Filmów Rusunkowych w Bielsku-Białej oraz podczas zajęć z instruktorami. Informacje te posłużyły im do stworzenia własnej animacji. Ich zadaniem było wymyślenie scenariusza, stworzenie scenografii, zaanimowanie poszczególnych scen oraz nagranie dialogów i efektów dźwiękowych.

Filmowe efekty wytężonej pracy dzieci możecie już obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=kw-zAvxNrss

Ponadto dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych, ruchowych, wycieczkach plenerowych oraz odwiedziły redakcję „Twojego Radia Andrychów”, gdzie miały okazję uczestniczyć w audycji transmitowanej na żywo.