Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

26 osób z gminy Andrychów (i nie tylko) wzięło udział w drugiej edycji konkursu malarstwa i rysunku „Plamą i kreską w świat muzyki Jana Kaczmarka” organizowanego przez CKiW w Andrychowie 28 października 2016 r.

Dzieła wybitnego polskiego kompozytora, laureata Oscara za ścieżkę dźwiękową do „Marzyciela”, miała być inspiracją dla młodych artystów.
Konkurs odbył się pod koniec października – jego wyjątkowość polega na tym, że dzieci pracowały nad swoimi pracami nie w domach, a w Wiejskim Domu Kultury w Inwałdzie, który był organizatorem wydarzenia. W środę 9 listopada poznaliśmy laureatów konkursu. Jury w składzie: Aneta Stuglik, Zbigniew Bury i Maciej Gwoździewicz postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I: szkoły podstawowe
1. Zuzanna Majkut, ZSP Nidek
2. Aneta Hojny, ZSP Nidek oraz Oliwia Wysogląd, ZSP Nidek
3. Natalia Zmaczyńska, ZSS Targanice
Wyróżnienia: Nikola Wygoda, SP4; Mateusz Gawęda; Klaudia Kierczak, ZSS Targanice; Joanna Walczak, ZSS Targanice; Amelia Sitarz, SP2; Julia Garzeł, ZSS Inwałd;

Kategoria II: gimnazjum
1. Natalia Micherda, Targanice
2. Ewa Małecka
3. Anna Ślesak, Gimnazjum nr 2 w Andrychowie
Wyróżnienie: Magdalena Matejko, Roczyny
Grand Prix: Anna Wójcik, Gimnazjum nr 1 w Andrychowie

Wystawę prac można oglądać do 25 listopada w WDK w Inwałdzie.