biletna

 

 

 

Mecenasi Kultury

Niespełna trzydziestu młodych wokalistów wystąpiło na scenie Wiejskiego Domu Kultury w Inwałdzie podczas I Konkursu Wokalnego „Śpiewanka”. W konkursie uczniowie szkół i podopieczni kulturalnych placówek z naszej gminy zaprezentowali różnorodny repertuar. Były utwory Dżemu, Eda Sheerana, Anny German i wielu innych. Jury w składzie: Maciej Kudłacik, Aldona Zawada i Beniamin Sobaniec długo zastanawiało się, kogo nagrodzić.

W końcu ogłoszono wyniki:

Kategoria I: uczniowie klas I-III szkoły podstawowej
I miejsce: Szymon Nikiel, Ognisko Muzyczne Metrum / ZSS w Roczynach
II miejsce: Magdalena Kiełczewska, ZSS w Sułkowicach-Łęgu
III miejsce: Wojciech Wądrzyk, SP 4 Andrychów

Wyróżnienia: Adrianna Brońka (SP 4 Andrychów), Zuzanna Cabak (ZSS Inwałd), Zuzanna Bizoń (WDK w Targanicach), Miriam Nałódka (SP 4 Andrychów), Alicja Oboza (Ognisko Muzyczne Metrum).

Kategoria II: uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej
I miejsce: Karolina Fryt (WDK w Targanicach), Elżbieta Walczak (ZSS w Targanicach), Zuzanna Sordyl (SP 4 Andrychów)
II miejsce: Aleksandra Gromotka (SP 4 Andrychów), Natalia Stuglik (ZSS w Inwałdzie)
III miejsce: Maja Graca (Świetlica CKiW w Sułkowicach-Bolęcinie)

Kategoria III: gimnazjaliści
I miejsce: Maria Walczak (ZSS w Targanicach)
Grand Prix otrzymała Gabriela Pasternak z WDK w Targanicach.

Źródło: www.nowiny.andrychow.eu

Inwałd 07.06.2016

Protokół z posiedzenia jury I Konkursu Wokalnego „Śpiewanka”, który odbył się w Wiejskim Domu Kultury w Inwałdzie w dniu 7 czerwca 2016 r.

W konkursie udział wzięło 27 osób w trzech kategoriach wiekowych.

Jury w składzie:

Maciej Kudłacik – przewodniczący, Aldona Zawada oraz Beniamin Sobaniec postanowiło przyznać następujące nagrody:

Kategoria I – uczniowie klas I – III SP:
I miejsce: Szymon Nikiel – Ognisko Muzyczne „Metrum” ZSS w Roczynach
II miejsce: Magdalena Kiełczewska – ZSS Sułkowice-Łęg
III miejsce: Wojciech Wądrzyk – SP 4 A-chów

Wyróżnienia:
Adrianna Brońka – SP 4 A-chów
Zuzanna Cabak – ZSS Inwałd
Zuzanna Bizoń – WDK Targanice
Miriam Nałódka - SP 4 A-chów
Alicja Oboza - Ognisko Muzyczne „Metrum”

Kategoria II – uczniowie klas IV – VI SP
I miejsca:  
Karolina Fryt – WDK Targanice
Elżbieta Walczak - ZSS Targanice
Zuzanna Sordyl – SP 4 A - chów

II miejsca:
Aleksandra Gromotka – SP 4 Andrychów
Natalia Stuglik – ZSS Inwałd

III miejsce: Maja Graca – Świetlica CKIW Sułkowice-Bolęcina

Kategoria III – uczniowie gimnazjum:
I miejsce: Maria Walczak – Gimnazjum Targanice
Grand Prix: Gabriela Pasternak – WDK Targanice

Jury wyraża uznanie dla entuzjazmu wykonań wszystkich uczestniczących w Konkursie.

Maciej Kudłacik
Aldona Zawada
Beniamin Sobaniec