Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

24 września w Domu Kultury w Targanicach odbyło się otwarcie wystawy fotografii Iwony Wróbel pt. „Ja to Ty”. Iwona jest studentką Studium Fotograficznego Politechniki Krakowskiej autoryzowanego przez Instytut Zabytków Wydziału Architektury. Zdjęcia Iwony Wróbel są niezwykłe – wzruszają, śmieszą, zaskakują…Część z nich powstała na warsztatach fotograficznych, które zorganizowała dla dzieci w ramach akcji „Lato  2014” w tutejszym Domu Kultury. Artystka stworzyła przytulny klimat, aranżując wystawę na scenie wśród dekoracyjnych, domowych dodatków. Dla licznie zebranych gości nie zabrakło również własnoręcznie upieczonych przez artystkę muffinek i szarlotki.

Imprezę uświetnił recital Grupy Teatralnej JAKA?, w którym wystąpiła sama bohaterka wieczoru, bowiem Iwona Wróbel prócz „dobrego oka” ma także „dobre ucho” i od dwóch lat jest uczestniczką tej grupy. Cóż to był za wieczór!

Wyjątkowe zdjęcia Iwony Wróbel można oglądać w Domu Kultury w Targanicach do końca października.