Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

Kokon Artystyczna Wylęgarnia w WCK w Wadowicach

Nagroda Kokon oraz nominacja do finału ,,Talenty Małopolski 2014”dla zespołu APLAUZ

Skład Zespołu:, , Bieniek Martyna, Bączek Kinga, Biegun Izabela, Chmiel Paulina, Koczur Katarzyna, Króliczek Sylwia, Łysoń Monika, Mikołajek Żaneta, Zawiła Wiktoria

W Wadowickim Centrum Kultury 19 marca 2014r. odbył się przegląd Kokon Wylęgarnia Artystyczna. Na początek zmierzyły się zespoły taneczne.

„Zwyciężyły, zdobywając statuetkę Kokon 2014 oraz  nominację do finału „Talenty Małopolski 2014”:Rewia Dziecięco-Młodzieżowa „DINO” z Andrychowa, zespół APLAUZ ze Świetlicy w Sułkowicach - Bolęcinie Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie oraz zespół STREFA CREW z Wiejskiego Domu Kultury w Inwałdzie Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie.
Kokon Wylęgarnia Artystyczna jest kontynuacją nieco zmodyfikowanego Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych, który doczekał się już 14 edycji.

W pierwszym dniu przeglądu na scenie WCK zaprezentowało się w sumie 27 zespołów. Ich prezentacje oceniało Jury w składzie: Grzegorz Gargula, Agnieszka Muczyń oraz Robert Chodara. Oprócz nagród Kokon 2014 postanowili oni również przyznać kilka wyróżnień.

Otrzymali je: zespół Złote Nutki z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Wadowicach, zespół  ADHDance z Wadowickiego Centrum Kultury, Rewia Dziecięco-Młodzieżowa „DINO” - Grupa DINO-BOYS z Andrychowa,zespół FUZJA CREW ze Świetlicy w Rzykach Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, zespół BUTTERFLY z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, Gimnazjum w Brzeźnicyoraz zespół FORMAT z Gminnego Ośrodka Kultury w Wieprzu.”

tekst i foto: WCK oraz Małgorzata Surzyn