Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Tak jak w latach poprzednich propozycja twórczego wypoczynku podczas ferii cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród dzieci z naszej gminy. Tak twórczo wypoczywało kilkudziesięciu milusińskich! Na młodych feriowiczów czekało mnóstwo atrakcji, od zajęć plastycznych i manualnych po zabawy sportowe i gry edukacyjne. Dzieciaki podczas zajęć plastycznych wcielały się w małych artystów i tworzyły swoje arcydzieła na kubkach, ramkach oraz drewnie. Wszyscy próbowali również swoich sił w pieczeniu ciasteczek, robieniu deserów oraz degustacji małych, słodkich przekąsek. Absolutnym hitem okazały się warsztaty mini-chemiczne, które przyciągnęły wielu uczestników – sztuczny kolorowy śnieg, kolorowa piankolina, tęczowa sól, slime'y... to po prostu kolorowy zawrót głowy! Było też aktywnie, na sportowo, ponieważ ruch to zdrowie – czy wiecie jak czas szybko płynie podczas zabawy i w tańcu? Feriowicze już wiedzą! Mini olimpiada, liczne ćwiczenia, rozciąganie a także poznawanie pierwszych kroków w tańcu nowoczesnym... Oj, działo się! Różnorodność przygotowanych zajęć sprawiła, że nikt na nudę nie narzekał, zajęcia w Miejskim Domu Kultury okazały się doskonałą alternatywą dla dzieci, które ferie miały spędzić w domu.
 
Drogie Dzieci, teraz przed Wami kolejne miesiące wytężonej nauki, życzymy samych piątek i szóstek w szkole i do zobaczenia w wakacje!