Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Protokół JURY z XIV Gminnego Konkursu Piosenki dla Przedszkolaka

Od Przedszkola do Idola – Cztery Pory Roku”

Jury w składzie:

Bożena Gajos  – nauczyciel zajęć artystycznych w ZSS w Sułkowicach-Łęgu;

Jerzy Górka – instruktor  do spraw upowszechniania muzyki i teatru w Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, perkusista, założyciel i lider zespołu Jerzy Górka Artkiestra, instruktor nauki gry na perkusji w placówkach CKiW;

Łukasz Mikołajek – absolwent Diecezjalnego Studium Muzyki Kościelnej w Bielsku-Białej, muzyk, instruktor, organista;

oceniło 34 uczestników Konkursu Piosenki „Od Przedszkola do Idola - Cztery Pory Roku” i  przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:


W kategorii 3-4 latki:

I miejsce –Iga Książek z Przedszkola nr 2 w Andrychowie

II miejsce – Emilia Guzdek z Przedszkola „Bajkowy Zakątek” w Sułkowicach-Łęgu

III miejsce –Łucja Maśka z Przedszkola „Bajkowy Zakątek” w Sułkowicach-Łęgu

Wyróżnienia: 

Wiktoria Bylica z Przedszkola nr 5 w Andrychowie
Tomasz Górski z Przedszkola przy ZSS w Targanicach
Pola Handerska z Przedszkola nr 1 w Andrychowie
Marta Rajda z Przedszkola w ZSS w Inwałdzie

Nagrodę dla najmłodszego uczestnika Konkursu  otrzymała Łucja Maśka
 

W kategorii  5-6 latki:

I miejsce –  Nadia Mikołajek z Przedszkola przy ZSS w Sułkowicach-Łęgu
II miejsce – Nella Sporek z Przedszkola nr 4 w Andrychowie
III miejsce – Julia Palkij z Przedszkola przy ZSS w Sułkowicach-Łęgu

Wyróżnienia: 

Antonina Siwiec z Przedszkola Publicznego w Roczynach
Franciszek Golenia z Przedszkola nr 4 w Andrychowie
Justyna Czajkowska z Przedszkola nr 2 w Andrychowie
Matylda Jasiak z Przedszkola przy SP nr 2 w Andrychowie
- Oliwia Szczerbowska z Przedszkola Publicznego w Roczynach

Organizatorzy postanowili przyznać nagrody pocieszenia dla pozostałych uczestników Konkursu.

Upominki otrzymali: Alicja Dziob z Przedszkola przy SP nr 2 w Andrychowie, Amelia Stanek z Przedszkola przy PSP SPSK w Brzezince,Laura Nowak z Przedszkola w ZSS w Sułkowicach-Łęgu,Maja Seremet z Przedszkola w ZSS w Targanicach, Marta Gancarczyk z Przedszkola przy SP nr 2 w Andrychowie,Hanna Kołaczek z Przedszkola nr 5 w Andrychowie, Iga Górny z Przedszkola przy ZSS w Sułkowicach-Łęgu, Paulina Kapusta z Przedszkola przy ZSS w Sułkowicach-Łęgu, Oliwier Bylica z Przedszkola Publicznego w Roczynach, Gabriela Smaza z Przedszkola Publicznego w Roczynach, Aleksandra Płonka-Kozieł z Przedszkola nr 1 w Andrychowie,Oliwia Marek z Przedszkola przy PSP SPSK w Brzezince, Nikodem Skowron z Przedszkola przy PSP SPSK w Brzezince,Lena Osiadacz z Przedszkola nr 3 w Andrychowie, Natalia Paluch z Przedszkola nr 3 w Andrychowie, Zuzanna Chmiel z Przedszkola nr 5 w Andrychowie,Antoni Pabiś z Przedszkola nr 5 w Andrychowie.

Ponadto jurorzy postanowili przyznaćnagrodę Grand Prix dla Martyny Pierzak z Przedszkola „Bajkowy Zakątek” w Sułkowicach-Łęgu. 

Fot. Dominik Nawrot oraz WDK w Sułkowicach-Łęgu