Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Przepiękna pogoda, mnóstwo uśmiechów i radości, oraz - chęć pomagania! Zwykle nie zastanawiamy się nad tym, jak pięknie jest w naszym mieście. Spacerując po jego ulicach na każdym kroku można dostrzec postępujące zmiany. Jest schludne, zadbane, dysponuje nową, ciekawą infrastrukturą - i najważniejsze - ludźmi, firmami, stowarzyszeniami, instytucjami i organizacjami, które chcą wspólnie działać i pomagać innym!
 
Niemal cały Andrychów siódmy raz uczestniczył w imprezie charytatywnej Bieg Po Serce Zbója! Wszyscy chętni, którzy przyłączyli się do wspólnego pomagania pokonali wyznaczoną trasę spacerem, na rowerze, z wózkiem, biegnąc, na hulajnodze, rolkach, z pieskami, dinozaurami - jednym słowem - techniką dowolną! Podczas biegu zorganizowano zbiórkę pieniężną przeznaczoną na leczenie Karolinki z Roczyn. Karolince życzymy dużo zdrowia!
 
Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie po raz kolejny włączyło się w organizację tej pięknej, przepełnionej sercem imprezy!