Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

4. grudnia 2018 r. Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zaprosiło mieszkańców naszej gminy na spektakl oparty na Baśni Braci Grimm  w wykonaniu Royal Lviv Ballet. Artyści i Luminarze Lwowskiego Narodowego Akademickiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej razem z Międzynarodowym Teatrem Baletu „Premierа” przedstawili piękną, dynamiczną, pełną koloru prezentację jednej z najpiękniejszych i najbardziej znanych bajek w baletowym wykonaniu. W kuluarach pojawił się również Św. Mikołaj!
 
Na scenie Miejskiego Domu Kultury obejrzeliśmy losy dobrej i pięknej Śnieżki, znienawidzonej przez złą macochę. Któż z nas nie zna tej historii! Królewna, siedmiu wesołych krasnoludków, ksiażę, jabłko, piękne kostiumy, scenografia, gra kolorów - wszystko to razem dostarczyło widzom (a zwłaszcza dzieciom przybyłym na to niecodzienne widowisko) niezapomnianych przeżyć.
 
Obserwując widownię, można było zauważyć, że zdecydowaną jej część stanowiła płeć piękna, niemal w każdym wieku. Oj, coś nam się wydaje, że po tego typu przeżyciach w naszym mieście znacząco wzrośnie sprzedaż tiulowych spódniczek i pojawi się jeszcze więcej chętnych na udział w zajęciach baletowych.
 
Zapraszamy Was do obejrzenia galerii foto z tego wydarzenia.
 
Fotografie i treść: Nowiny Andrychowskie