Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Na palcach jednej ręki można w chwili obecnej policzyć polskie supergrupy z kręgu Krainy Łagodności. Do jednej z nich bez wątpienia zalicza się Stare Dobre Małżeństwo. W piątkowy wieczór, 9. listopada 2018 r. ze sceny Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie popłynęły dźwięki i słowa, których nie znajdziemy na współczesnych radiowych i telewizyjnych listach przebojów.

 

Mimo nieobecności Starego Dobrego Małżeństwa w największych polskich rozgłośniach zespół od ponad 30 lat prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego bez trudu gromadzi swoich wiernych fanów, wypełniając największe sale koncertowe. Nie inaczej było w Andrychowie!

 

Mimo upływającego czasu lider grupy nie stanął w miejscu, poszukując nowych inspiracji wnikających w nasze umysły z otaczającego  świata. Podczas koncertu zespół zaprezentował publiczności piosenki z najnowszej płyty "Blizny czasu", będącej wnikliwą analizą otaczającej nas rzeczywistości. Wiele razy podczas koncertów SDM łapaliśmy się na tym, że repertuarowe "nowości" odbijały się od naszych uszu, sprawiając wrażenie kakofonii słów i dźwięków, wnikając tak naprawdę do umysłu dopiero po jakimś czasie. Pewnie i tym razem będzie podobnie.   

 

Oprócz najnowszego repertuaru nie zabrakło również największych, ponadczasowych piosenek SDM, śpiewanych wspólnie z publicznością. Brawa i bisy zdawały się nie mieć końca... Tak to już jest z piosenkami SDM. Docierają do naszych umysłów powoli, ale jak już znajdą w nich swoje miejsce - pozostają na zawsze! 

 

JS

 

Źródło: www.radioandrychow.pl