Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

12 października 2018 r. miłośnicy komedii autorstwa Norma Fostera otrzymali w Miejskim Domu Kultury dwugodzinną dawkę jego talentu. Przeplatające się nawzajem historie z życia mieszkańców małego kanadyjskiego miasteczka stały się kanwą barwnej, pełnej humoru (ale nie tylko) – opowieści.

 

W kilku epizodach bohaterzy spektaklu "Między Łóżkami" w reżyserii Artura Barcisia porwali andrychowską publiczność w swoją szarą codzienność. Z minuty na minutę publiczność andrychowskiego MDK przeniosła się w krainę perypetii męsko-damskich, kręcących się wokół mebla, z którym każdy z nas obcuje przez pół życia – łóżka , świat pełen żartu, ale też refleksji, tragedii i wzruszeń. Nie będziemy Wam zdradzać historii, które działy się na scenie, pomiędzy parą 50-latków, ich córką, włamywaczem, księgowym, gwiazdą rocka, znajomymi ze szkolnej ławy, szefem klubu go-go, striptizerką której słoń nadepnął na ucho i taksówkarką,ą,ą,ą :). W rolę 15 postaci wcielili się Joanna Kurowska, Katarzyna Ankudowicz, Artur Barciś, Radosław Pazura i Lesław Żurek.

 

Czy nam się ta sztuka podobała? Myślimy, że najlepszą recenzją były wybuchające naprzemiennie salwy śmiechu i brawa wypełnionej po brzegi sali MDK!

 

Źródło: Nowiny Andrychowskie