Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Pięknym utworem „Rebeka” – w wykonaniu Wiktorii Fujawy – oraz mocnym brzmieniem perkusji – Karola Miarki – 18 marca oficjalnie rozpoczęła się impreza „Popołudnie z Domem Kultury”.

W tym dniu na scenie zaprezentowali się uczestnicy zajęć stałych rozwijający w ten sposób swoje zamiłowania i wszechstronne zainteresowania. I tak swoje umiejętności recytatorskie przedstawiły dzieci z Grupy Teatralnej „Takie Tam”, mali instrumentaliści dali popis gry na pianinie, w stylowych strojach i bollywoodzkim układzie tanecznym zaprezentowały się uczestniczki starszej grupy tanecznej „Free Style”, natomiast najmłodsze tancerki z grupy „Dancing Kids”, przy aplauzie publiczności, zatańczyły radosny mix taneczny. W klimacie lekkim, śmiesznym i przyjemnym, w iście aktorskim stylu, grupa wokalno-aktorska „Muzyczna Rekreacja” zaprezentowała utwory: „Ziuta z Krosna”, „Laleczka z saskiej porcelany” oraz „Zima”. Wśród występujących nie zabrakło też seniorów. W ludowych, pięknie zdobionych strojach wystąpił zespół KGW „Sułkowianki”, który pod kierunkiem i przy akompaniamencie Krzysztofa Weźranowskiego zaprezentował trzy skoczne, wesołe piosenki. Imprezie towarzyszyła wystawa prac dzieci z kół plastycznych działających w placówce.

Osiągnięcia w kołach i zespołach to wynik pracy i kreatywności instruktorów prowadzących zajęcia w Domu Kultury. Nad całością przedsięwzięć organizowanych w placówce czuwa instruktor WDK w Sułkowicach-Łęgu – Lucyna Migdałek. Propozycje zajęć stałych dla dzieci, młodzieży i dorosłych znajdziecie Państwo na stronie internetowej placówki http://www.kultura.andrychow.eu/placowki/wdk-sulkowice-leg.