Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Wszechświat - człowiek – natura czyli „Re-introspekcje” opanowały Miejski Dom Kultury. To za sprawą wystawy Marka Pavellka, której wernisaż odbył się w piątkowe popołudnie.

Od 2012 roku tarnogórski malarz zaprezentował już cztery wystawy: „Oblicza”, „365 dni”, „6 minut nieważkości” oraz „Sztuka naturalna”. Najnowsza wystawa „Re-introspekcje”, na sznurek nawleka wszystkie dotychczasowe paciorki i zaprasza widza do powtórnych, rozszerzonych interpretacji. - Pierwszy raz jestem w Waszych okolicach i jest naprawdę sympatycznie – mówił Marek Pavellek. - Ta wystawa łączy wszystkie moje wystawy od 2012 roku. Autorką fotografii jest moja przyjaciółka Oliwia Wandzik. Najwięcej prac można zobaczyć z wystawy „6 minut nieważkości”, która tak naprawdę opowiada o moim marzeniu czyli locie w kosmos – dodaje artysta. Prace można oglądać w holu Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie przy ul. Szewskiej 7.

Źródło:www.nowiny.andrychow.eu