Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Centrum Kultury i Wypoczynku w październikowej ofercie zaproponowało seniorom wyjazd do Zakopanego.Wycieczka odbyła się zgodnie z planem, a program okazał się bardzo ciekawy i atrakcyjny dla wszystkich uczestników.

Jednym z najlepszych punktów wyjazdu był Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku, który jesienią prezentuje się niezwykle urokliwie. Podczas wizyty na Krupówkach, uczestnicy mogli skosztować słynnych oscypków. Na koniec „wyprawy” grupę czekała już tylko mała kulinarna uczta, czyli pyszna obiadokolacja z deserem w Domu Wycieczkowym „Teresa i Jan”. Wyjazd należy zaliczyć do udanych! Zapraszamy na kolejne wycieczki organizowane przez CKiW, najbliższa już 12 listopada do Pszczyny.

Podczas wycieczki uczestnicy zwiedzali Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem - zwiedzano ekspozycje znajdujące się w głównej siedzibie Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem, obejrzeli Kościół Matki Bożej Częstochowskiej, najstarszy drewniany kościół w Zakopanem, Stary Cmentarz na Pęksowym Brzyzku (znajdują się tutaj groby najbardziej znanych osób Zakopanego, Tatr i Podhala: Tytusa Chałubińskiego, Stanisława Witkiewicza, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Władysława Hasiora, Sabały oraz przewodników tatrzańskich i ratowników górskich).

Autor zdjęć Jan Smolec Prezes Stowarzyszenia „Witalność”,  któremu Organizator dziękuje za zaangażowanie w promocję wycieczek.