Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

WspółpracaKino Studyjne Świadomego Widza

W Miejskim Domu Kultury w Andrychowie od lutego 2013 roku działa kino studyjne realizujące zasadę misji edukacyjnej i rozrywkowej. Już w kwietniu 2013 r. CKiW nawiązało współpracę z Państwową Wyższą Szkołą Filmową Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera w Łodzi. Specjalnością Kina są pokazy filmów z udziałem twórców i aktorów oraz maratony filmowe organizowane bardzo często na wyłączność uczestników seansu. Bardzo popularną formą rozrywki staje się obecnie organizacja urodzin dla dzieci, połączona z seansami bajkowymi. Dla rodziców chcących spędzić z dziećmi wspólny weekend proponujemy filmowe poranki dla milusińskich – Mama, Tata i Ja. Andrychowskie Kino Studyjne Świadomego Widza, dysponując profesjonalnym sprzętem oraz dogodną lokalizacją (Centrum Miasta), jest miejscem realizacji profesjonalnych szkoleń z zakresu animacji kulturalno-społecznej, zapewniając równocześnie zaplecze edukacyjne dla szkół podstawowych i średnich w ramach projektów edukacyjno-multimedialnych. Sala kinowa zlokalizowana w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie – w której odbywają się powyższe realizacje – jest pomieszczeniem klimatyzowanym, wyposażonym w profesjonalne nagłośnienie oraz stały dostęp do internetu (wifi).

SALA KINOWA:

- 50 miejsc siedzących
- sala klimatyzowana
- dostęp do internetu
- rzutnik
- laptop
- profesjonalne nagłośnienie

DLA FIRM:

- seanse VIP
- vouchery firmowe
- seanse dla grup pracowniczych
- realizacja szkoleń
- realizacja akcji promocyjnych
- wynajem sali na wyłączność

DLA DZIECI:

- pokazy filmów z udziałem twórców, aktorów
- organizacja urodzin dla dzieci
- filmowe poranki dla milusińskich i rodziców
- konkursy z nagrodami
- seanse dla grup szkolnych
- edukacja filmowa

Bajeczne Urodziny w Kinie Studyjnym Świadomego Widza!

Zapraszamy do urodzinowej krainy Kina Studyjnego Świadomego Widza w MDK w Andrychowie! Jego magia sprawi, że dla każdego dziecka urodziny staną się niepowtarzalnym świętem i wyjątkową przygodą. To tu czeka na nich mnóstwo atrakcji, zabaw tanecznych i konkursów prowadzonych przez animatorów (ustalenia indywidualne).

Naszym małym gościom umilimy czas, a niezapomniane chwile urodzin, w poruszającym wyobraźnię miejscu, uwiecznione zostaną na zdjęciach, które już na zawsze przypominać im będą o tym wyjątkowym dniu. Punktem kulminacyjnym uroczystości urodzinowej będzie seans filmowy na sali kinowej, czyli tam, gdzie nasze dzieci mogą zobaczyć swoich ulubionych bohaterów i przenieść się do świata wyobraźni – świata filmu. W ramach urodzin na życzenie organizatora zapewniamy poczęstunek oraz oprawę muzyczną.

Kontakt:

KINO STUDYJNE ŚWIADOMEGO WIDZA

Miejski Dom Kultury w Andrychowie, ul. Szewska 7 (I piętro)

tel.: 33 875 3105, 512 442 918, 530 474 008

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.