Tym hasłem placówki Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zapraszają dzieci z całej gminy do udziału w wakacyjnym projekcie wyjazdów i wycieczek. Organizatorzy mają nadzieję, że będzie naprawdę ciekawie, niezwykle i... radośnie. Szczegółowy program przedstawiamy poniżej i gorąco zapraszamy na wakacyjne wojaże.

Czytaj więcej...

1 – 23.06 w godzinach otwarcia placówki

Od pierwszego wejrzenia

Wystawa fotografii portretów autorstwa Iwony Wróbel – pasjonatki fotografii artystycznej, uczestniczki Grupy Teatralnej JAKA? z WDK w Targanicach.

2.06 (piątek) godz. 19.00

„Wieloryb”

Spektakl w wykonaniu uczestników Grupy Teatralnej Sami Swoi z WDK w Zagórniku. Grupa Teatralna Sami Swoi powstała w październiku 2016 roku. Jako świeżynki mają ogromny zapał do działania. Odkrywają tajniki pracy na scenie, świetnie się przy tym bawiąc. „Wieloryb” Jana Brzechwy to pierwszy tekst z którym przyszło im się zmierzyć. Wcześniejsze etiudy improwizowane dały im możliwość poznania samych siebie i swoich możliwości. Słowa mistrza Brzechwy natomiast, to dla nich wyzwanie, które z radością podjęli. Warto również wspomnieć, że ich praca to nie tylko bycie na scenie – to również wykonanie rekwizytów, elementów kostiumów, choreografia i próby reżyserii. Mamy nadzieję, że z radością wybierzecie się z nimi w groteskową podróż na spotkanie Wieloryba... Spektakl dedykowany jest wszystkim dzieciom z okazji Dnia Dziecka.

6.06 (wtorek) godz. 12.00

Mapa marzeń wakacyjnych

Akcja plastyczno-techniczna dla dzieci w wieku 6 – 10 lat z wykorzystaniem dowolnych technik plastycznych (kolaż, rysunek, wyklejanka itp.).

13.06 (wtorek) godz. 9.00

Andrychowskie Historie i Historyjki

Warsztaty edukacyjno-artystyczne dla dzieci z okazji jubileuszu 250-lecia lokacji Andrychowa. W programie m.in.: czytanie legend związanych z ziemią andrychowską, ciekawostki z życia miasta, akcja plastyczna, krótki układ taneczny do piosenki „Polka andrychowska” oraz quiz wiedzy o Andrychowie.

20.06 (wtorek) godz. 12.00

Uśmiech i zabawa... to niezwykle ważna sprawa

Blok zabaw i gier planszowych dla dzieci w wieku 6 – 11 lat.

W terminie 27.06 do 11.07 w placówce zaplanowano wyjazdy w ramach wakacyjnego projektu dla dzieci „WYCIECZKA I ŚMIECHU BECZKA”.