Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca

malopolskaonline

noclegowo

7.12 (piątek) godz. 9.00

XXVI Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej im. Jana Fujawy

 

Przesłuchania konkursowe. Konkurs adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i młodzieży gimnazjalnej z naszego regionu.

Zapraszamy do udziału w XXVI Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej im. Jana Fujawy. Przesłuchania i warsztaty recytatorskie dla grup wiekowych I – II rozpoczną się o godz. 9.00, natomiast dla grup wiekowych III – IV o godz. 11.00 i będą przebiegać według kolejności ustalonej przez Organizatora. Miejsce przesłuchań: Wiejski Dom Kultury w Targanicach, ul. Floriańska 2.

 

 

9.12 (niedziela) godz. 16.30

Koncert Laureatów XXVI Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej im. Jana Fujawy

Uroczyste rozdanie nagród, prezentacja nagrodzonych recytacji, spektakl teatralny w wykonaniu zaproszonego Gościa – Małopolskiego Instytutu Teatralnego, organizowany w ramach projektu „Objazdowy Festiwal Teatralny DILETTANTE”.

 

 

12.12 (środa) godz. 9.30

XV Przegląd Kolęd Europejskich

Przegląd adresowany do uczniów szkół podstawowych. Przybliża świąteczne zwyczaje i tradycje krajów europejskich. Organizatorem imprezy jest ZSS w Targanicach.

 

 

31.12 (poniedziałek) godz. 19.00

Sylwester 2018/2019

Zabawa taneczna organizowana przez LKS Halniak w Targanicach. Zagra zespół muzyczny SONGO & ZUZA.

Cena biletu: 180 zł od osoby. Szczegółowe informacje pod nr tel. 504 017 014.