22.08 (wtorek) godz. 10.00

Akcja: Atrakcja
Plenerowa akcja artystyczno-plastyczna dla dzieci w wieku 7 – 10 lat. Spotkanie organizowane na placu zabaw przy byłym przedszkolu.

23.08 (środa) godz. 9.00

Wodna wariacja
Wycieczka na Basen Kąpielowy w Andrychowie. Uczestnicy pokrywają koszty przejazdu, bilet wstępu na basen zapewnia organizator – CKiW w Andrychowie. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy w placówce w dniach 12 – 21 lipca w godz. 8.00 – 16.00.

24.08 (czwartek) godz. 10.00

W poszukiwaniu przygód
Piesza wycieczka do Stanicy HUCUŁ w Sułkowicach-Łęgu. W programie: zwiedzanie stajni, jazda konna, rozgrywki sportowe, ognisko. Koszty pokrywa organizator – CKiW w Andrychowie. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy w placówce w dniach 12 – 21 lipca w godz. 8.00 – 16.00.

28.08 (poniedziałek) w godzinach otwarcia placówki

Kandydatka: Okładka
Wystawa prac uczestników IX Międzybibliotecznego Konkursu Plastycznego „Książka moich marzeń – zaprojektuj okładkę”, zorganizowanego przez ZSS w Targanicach.

Tym hasłem placówki Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zapraszają dzieci z całej gminy do udziału w wakacyjnym projekcie wyjazdów i wycieczek. Organizatorzy mają nadzieję, że będzie naprawdę ciekawie, niezwykle i... radośnie. Szczegółowy program przedstawiamy poniżej i gorąco zapraszamy na wakacyjne wojaże.

Czytaj więcej...