Tym hasłem placówki Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zapraszają dzieci z całej gminy do udziału w wakacyjnym projekcie wyjazdów i wycieczek. Organizatorzy mają nadzieję, że będzie naprawdę ciekawie, niezwykle i... radośnie. Szczegółowy program przedstawiamy poniżej i gorąco zapraszamy na wakacyjne wojaże.

Czytaj więcej...

5 – 14.06 w godzinach otwarcia placówki

Galeria Przedszkolaka
Wystawa prac plastycznych dzieci z Przedszkola przy ZSS w Sułkowicach-Łęgu.

5.06 (poniedziałek) godz. 10.00

Na prawo most, na lewo most, a dołem Wisła płynie...

Spotkanie czytelnicze połączone z akcją plastyczną dla dzieci z okazji Roku Rzeki Wisły. Impreza organizowana wspólnie z Filią Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sułkowicach-Łęgu.

6.06 ( wtorek) godz. 10.00

„Mały Strażak OSP”

Spotkanie przedszkolaków ze strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej, podczas którego zaprezentowany zostanie nowy wóz bojowy oraz przeprowadzona zostanie plenerowa akcja plastyczna.

12.06 (poniedziałek) godz. 10.00

Letni (Art) Plener

Akcja plastyczna organizowana dla dzieci z klas I – III szkoły podstawowej: wykorzystanie pasteli do rysowania elementów przyrody na placu zabaw przy byłym przedszkolu w Sułkowicach-Łęgu.

20.06 (wtorek) godz. 9.00

Wściekły Azot

Pokaz ciekłego azotu, iluzje, eksperymenty fizyczne, zagadki, ciekawe zadania i efektowne doświadczenia dla dzieci z klas IV – VI szkoły podstawowej. Pokaz w wykonaniu instruktorów Beskidzkiego Centrum Nauki Naukotechnika ze Świnnej.

24.06 (sobota) godz. 15.00 | Plac przy byłym przedszkolu w Sułkowicach-Łęgu

PIKNIK RODZINNY

Impreza plenerowa organizowana przez Stowarzyszenie „Podaruj Dzieciom Radość”. W programie: występ artystyczny dzieci i młodzieży działających w kołach zainteresowań w WDK w Sułkowicach-Łęgu, wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi oraz zabawa taneczna z zespołem muzycznym „Songo & Zuza”.

W terminie 27.06 do 11.07 w placówce zaplanowano wyjazdy w ramach wakacyjnego projektu dla dzieci „WYCIECZKA I ŚMIECHU BECZKA”.