Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

Poniżej zamieszczamy informację od Organizatora Koncertu – Scena Konesera Sp. z o. o.:

Szanowni Widzowie

Informujemy, że w związku z utrzymaniem ograniczeń związanych z epidemią koncert Edyty Geppert, zaplanowany na 12.02.2021 o godz. 19:00 został przesunięty na 9.05.2021 o godz. 19:00. Stosowna informacja zostanie przesłana wszystkim osobom, które zakupiły bilety przez internet, drogą mailową. Informujemy, że zakupione bilety zachowują ważność bez konieczności podejmowania dodatkowych działań.

Na wyraźne żądanie widza możliwe jest dokonanie zwrotu biletu. W przypadku chęci zwrotu należy skontaktować się z punktem, w którym zakupiono bilet - w takiej sytuacji obowiązują zasady zwrotów przewidziane przez portal biletowy.

W przypadku biletów papierowych zakupionych w kasie MDK, zwroty przyjmowane są w terminie 14 dni od publikacji niniejszego komunikatu. Bilety niezwrócone pozostaną ważne na nową datę.

Dodatkowych informacji udziela Organizator pod numerem telefonu 58 742 22 42.

Organizator Koncertu – Scena Konesera Sp. z o. o.:

Zapraszamy na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.


Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego. Recital Edyty Geppert to interpretatorski kunszt i niezwykła umiejętność budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone są z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, a nawet kabaretowymi – te ostatnie z tekstami klasyka gatunku – Mariana Hemara. To wreszcie niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.”

Organizator: Scena Konesera Sp. z o. o.

Ceny biletów: 105 zł; 90 zł.

Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7,
tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.

Bilety online: www.kultura.andrychow.eu, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl