Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca


 

15.09 (wtorek) godz. 16.00 – 18.00

Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów do zapoznania się z ofertą zajęć stałych proponowanych przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie na sezon kulturalny 2020/2021. Wśród naszych propozycji z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Zajęcia stałe ruszają w październiku, a zapisy prowadzone będą we wrześniu.

Podczas Dnia Otwartego w MDK w Andrychowie będzie można uczestniczyć bezpłatnie w warsztatach i porozmawiać z instruktorami, aby zdecydować w którym kierunku rozwijać swoje talenty.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Ważna informacja! W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do MDK w Andrychowie pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust (chustka, szalik, maseczka, przyłbica) oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz).

Placówki Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie ogłaszają nabór na zajęcia stałe proponowane w sezonie kulturalnym 2020/2021. Zajęcia startują w październiku!

W NASZEJ OFERCIE:

Nauka gry na pianinie (zajęcia indywidualne)

Nauka gry na gitarze (zajęcia grupowe)

Nauka gry na perkusji (zajęcia indywidualne dla dzieci i młodzieży)

Nauka gry na keyboardzie (zajęcia indywidualne)

Warsztaty ceramiczne (zajęcia grupowe)

Dekoratornia (warsztaty rękodzieła artystycznego dla dorosłych)

Warsztaty plastyczno-techniczne (zajęcia grupowe)

Zajęcia rysunku i malarstwa (zajęcia grupowe)

Warsztaty wokalno-aktorskie (zajęcia grupowe)

Warsztaty teatralne (zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży)

Warsztaty recytatorsko-teatralne dla dzieci (zajęcia grupowe)

Zajęcia taneczno-ruchowe dla najmłodszych (grupy 3 – 4 oraz 5 – 6 latków)

Zabawa w ruch (zajęcia grupowe)

Balet

Taniec nowoczesny (zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży)

Taniec współczesny (zajęcia grupowe dla dzieci)

Taniec współczesny (zajęcia grupowe dla młodzieży)

Ludowy Zespół Pieśni i Tańca ANDRYCHÓW (grupa dziecięca oraz grupa dorosłych)

Zumba (zajęcia grupowe dla dzieci i dorosłych)

Bachata (zajęcia dla dzieci i dorosłych)

Klub Tańca Towarzyskiego ELAN Andrychów (grupa początkująca oraz grupa zaawansowana)

Kurs Tańca Towarzyskiego dla dorosłych

Ćwiczenia relaksacyjne dla pań 50+ (zajęcia grupowe)

Ćwiczenia relaksacyjne z elementami aerobiku (zajęcia grupowe)

Ćwiczenia relaksacyjne (zajęcia grupowe)

Fitness (zajęcia grupowe dla młodzieży i dorosłych)

Klub Esperanto

Grupa Twórców MY

 

Zapisy we wrześniu 2020 r. Szczegółowe informacje podczas Dnia Otwartego z Kulturą, na stronie www.kultura.andrychow.eu oraz w placówkach CKiW w Andrychowie:

 

MDK W ANDRYCHOWIE, ul. Szewska 7, 34-120 Andrychów, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WDK W INWAŁDZIE, ul. Miła 9, 34-120 Andrychów, tel.: 33 432 26 12, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WDK W SUŁKOWICACH-ŁĘGU, ul. Beskidzka 124 a/2, 34-120 Andrychów, tel.: 33 875 27 45, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WDK W TARGANICACH, ul. Floriańska 2, 34-120 Andrychów, tel.: 33 875 12 25, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WDK W ZAGÓRNIKU IM. ROMANA PRYSTACKIEGO, ul. Szkolna 7, 34-120 Andrychów, tel.: 33 875 47 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ŚWIETLICA W SUŁKOWICACH-BOLĘCINIE, ul. Racławicka 123/1, 34-120 Andrychów, tel.: 33 870 13 64, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ŚWIETLICA W RZYKACH, Os. Młocki Dolne 72, 34-120 Andrychów, tel.: 33 875 37 83, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Na zakończenie „Dnia Otwartego z Kulturą”, o godz. 18.15, proponujemy dzieciom zaskakujący i pełen humoru spektakl w wykonaniu aktorów teatru Yapa: Bajka „O Rybaku i...”! Spektakl, który opiera się na motywach znanej i lubianej przez dzieci baśni „O Rybaku i złotej rybce”.

Poprzez przeniesienie naszych bohaterów do czasów współczesnych, chcemy pokazać i uwypuklić wady konsumpcyjnego podejścia do życia. Zwracamy uwagę młodego widza na częsty, niekiedy negatywny wpływ telewizji, internetu. Chcemy pokazać dzieciom, że nie trzeba mieć wszystkiego, co jest w danym momencie na topie, aby być fajnym i lubianym. A czas spędzony przed telewizorem i przy grach komputerowych – jest czasem straconym...

Czas trwania: ok. 50 minut

Obsada:

Katarzyna Szybisty
Aleksander Szklarski

Scenariusz: Katarzyna Szybisty

Wstęp wolny.