Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca


 

25.09 (piątek) godz. 18.00

UROCZYSTE OTWARCIE WYSTAWY | BARBARA KIERCZAK – MALARSTWO

BARBARA KIERCZAK – rysowała i malowała bardzo chętnie już od dzieciństwa. Jednak dopiero w 2001 r. (po namowie rodziny) przestała „tworzyć do szuflady”. W 2002 r. wstąpiła do andrychowskiej Grupy Twórców MY. Jej prace malarskie to przede wszystkim krajobrazy, w których doskonale przedstawia ulotność upływającego czasu. Bardzo chętnie maluje też kwiaty. Do chwili obecnej namalowała sporo obrazów, których znaczna część znajduje się u prywatnych kolekcjonerów. Jej prace to głównie obrazy olejne, a także akwarele. Bierze udział we wszystkich wystawach organizowanych przez Grupę. Jej pierwszą indywidualną wystawą była wystawa w WDK w Targanicach. (www.grupamy.art.pl)

Ekspozycja prac w MDK w Andrychowie do 8 listopada. Zapraszamy w godz. 8.00 – 15.00.

Wstęp wolny.

Ważna informacja! W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do MDK w Andrychowie pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust (chustka, szalik, maseczka, przyłbica) oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz).