Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca

malopolskaonline

noclegowo

12.01.2018 r. (piątek) godz. 18.00

FINISAŻ DOROCZNEJ POPLENEROWEJ WYSTAWY PRAC STOWARZYSZENIA GRUPY TWÓRCÓW "MY"

 

Na ekspozycję prac malarskich, rzeźbiarskich, intarsji, fotografii oraz haftu zapraszamy od 6 grudnia do 12 stycznia 2018 r. w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Uroczysty finisaż wystawy odbędzie się 12 stycznia 2018 roku o godz. 18:00!

Grupa Twórców "MY" powstała w 1973 r. z inicjatywy mgr Marii Biel-Pająk. Członkowie uprawiają następujące techniki artystyczne: malarstwo olejne, akwarela, pastel, haft artystyczny, rzeźba, intarsja, fotografia. „Cementuje nas umiłowanie do sztuki. Nasze prace znajdują się prawie w całej Europie, ale także poza oceanem, zostały zakupione przez polskie muzea, nie mówiąc już o licznej rzeszy krajowych kolekcjonerów”. Zapraszamy do obejrzenia prac Stowarzyszenia na www.grupamy.art.pl

 

 

 

28.01.2018 r. (niedziela) godz. 18.00

GALA NOWOROCZNA: Balet „Don Kichot” w wykonaniu Solistów i Luminarzy Lwowskiego Narodowego Akademickiego Teatru Opery i Baletu Royal Lviv Ballet” im. Salomei Kruszelnickiej razem z Międzynarodowym Teatrem Baletu „Premiera”.

Spektakl stanowi najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Słynny balet wg powieści Miquela de Cervantesa przenosi nas do baśniowej krainy tańca i muzyki, gdzie toczy się opowieść o niespełnionej miłości, romantycznej walce dobra ze złem nasyconej poetycką fantastyką, która bawi i wzrusza widzów na całym świecie. Tego wydarzenia nie można opuścić!

 Ceny biletów: 80 zł (sala widowiskowa, rząd 1 – 10), 70 zł (sala widowiskowa, rząd 11 – 18).
Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008. Bilety online:
www.kultura.andrychow.eu

 

 

 

2.02 (piątek) godz. 18:00 – 20:30

KUBAŃSKI PIĄTEK W MDK

Zapraszamy wszystkich miłośników ZUMBY na warsztaty taneczne z Joasią Sieją.

Joanna Sieja specjalizuje się przede wszystkim w stylach tanecznych osadzonych w kręgu kultury kubańskiej, choć lubi się próbować też w innych technikach. Jest współzałożycielką tanecznej grupy eventowej Diamonds. Regularnie i wyjazdowo prowadzi warsztaty taneczne dla dorosłych i dla dzieci w Bielsku – Białej, w Krakowie i w Katowicach. Jako zapalona Reggaetonerka intensywnie promuje energetyczny Reggaeton w oderwaniu od kultury kubańskiej, chcąc by stał się... jednym z chętniej tańczonych i rozpoznawanych stylów tanecznych wśród polskich tancerzy. Lubi angażować się w różnego rodzaju projekty artystyczne, gdzie potrzebni są tancerze – w tym np. w pracę przy kręceniu teledysku. Ostatni taki projekt to teledysk – reklama krakowskiego klubu Mezcal, reżyserowany przez Daniela Pancerza oraz teledysk kręcony przez krakowskie Studio Filmowe Punkt.

Cena: 20zł/dorośli; 5 zł/dzieci do lat 13 (pod opieką dorosłych)

Współorganizator: Agencja Artystyczna J.S.

 

 

6.02 (wtorek) godz. 14:00 – 19:00

POPIS OGNISKA MUZYCZNEGO „METRUM”

 

 

9.02 (piątek) godz. 8:00 – 13:00

XLI ZIMOWY RAJD TURYSTYCZNY PO ZIEMI ANDRYCHOWSKIEJ z metą w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie.

Organizator: PTTK Odział Zakładowy „Andropol S.A”. Współorganizator: CKiW w Andrychowie