Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

4.09 (piątek) godz. 20.00 | Andrychów, Plac Mickiewicza

„Piranie”

Dramat; reż. Claudio Giovannesi; Włochy 2019; 111 min.; 16+

Występują: Francesco Di Napoli, Viviana Aprea, Ar Tem

Kino plenerowe w Andrychowie!

Nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu w Berlinie, nowy film twórców kultowego serialu ,,Gomorra”, oparty na bestsellerowej powieści Roberto Saviano.

Nastolatki – Nicola, Tyson, Lollipop, Ciastek – chcą zarabiać pieniądze, kupować markowe ubrania i nowe skutery, nosić drogie zegarki. Kiedy ostatni z dawnych bossów mafii zostaje aresztowany, Nicola wpada na pomysł, że zrealizują swoje marzenia, zajmując jego miejsce. Uzbrojeni wyjeżdżają na ulice Neapolu i przejmują władzę. Są jak bracia, nie boją się więzienia ani śmierci, handlują narkotykami, zabijają bez skrupułów, niczym w grze na PlayStation, są jak piranie – niewinnie wyglądające rybki, a jakże groźne. Dopiero po chwili orientują się, że to droga bez powrotu.

To przerażający obraz młodego pokolenia, dla którego nie istnieje przyszłość. Liczy się tylko tu i teraz: pieniądze, władza, przeżyć do jutra.

Dystrybutor: HAGI FILM

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Na miejscu będą na Państwa czekać wygodne leżaki oraz gorąca atmosfera.

W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych pokaz odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Więcej na www.kultura.andrychow.eu