10.11 (sobota) godz. 16:00 – 20:00 | WDK w Zagórniku

Czytaj więcej...

4.11 (niedziela) godz. 15:15

Występ z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

Wysęp zorganizowany przez ZSS w Zagórniku, Chór Misericordias Domini z Zagórnika oraz Orkiestrę Dętą OSP w Roczynach z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

10.11 (sobota) godz. 16:00 – 20:00

Bal Seniora

Bal organizowany z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości przez Miejską Biblioteką Publiczną w Andrychowie oraz Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie | Wiejski Dom Kultury w Zagórniku.

23.11 (piątek) godz. 9.30 – 14:00
Dzień Pluszowego Misia

Warsztaty biblioteczne dla dzieci z przedszkola oraz zerówki ZSS w Zagórniku. Zabawy i zajęcia plastyczne organizowane z okazji Dnia Pluszowego Misia.

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie ma zaszczyt zaprosić na uroczyste otwarcie Wiejskiego Domu Kultury w Zagórniku po modernizacji, której celem było podniesienie jakości kulturowego i artystycznego życia naszej lokalnej społeczności. Uroczystość odbędzie się 14 października (niedziela) o godz. 15.00

Czytaj więcej...

Trwa modernizacja budynku Wiejskiego Domu Kultury w Zagórniku. Projekt jest  realizowany przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, został dofinansowany ze środków Unii Europejskiej. Działanie to ma na celu podniesienie jakości kulturowego i artystycznego życia lokalnej społeczności. Prace nad stworzeniem nowoczesnego ośrodka kultury mają się zakończyć końcem maja.