Tym hasłem placówki Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zapraszają dzieci z całej gminy do udziału w wakacyjnym projekcie wyjazdów i wycieczek. Organizatorzy mają nadzieję, że będzie naprawdę ciekawie, niezwykle i... radośnie. Szczegółowy program przedstawiamy poniżej i gorąco zapraszamy na wakacyjne wojaże.

Czytaj więcej...

1.06 – 31.08 w godzinach otwarcia placówki
Wystawa fotografii

Wystawa prac fotograficznych autorstwa Moniki Wiktor – andrychowianki, dla której pasją stała się fotografia artystyczna, autorki wystaw i sesji zdjęciowych z udziałem dzieci, młodzieży i dorosłych.

20.06 (wtorek) godz. 11.00
Wściekły Azot

Pokaz ciekłego azotu, iluzje, eksperymenty fizyczne, zagadki, ciekawe zadania i efektowne doświadczenia dla dzieci z klas I – III szkoły podstawowej. Pokaz w wykonaniu instruktorów Beskidzkiego Centrum Nauki Naukotechnika ze Świnnej.

23.06 (piątek) godz. 19.00
Wieczór z książką

Spotkanie z tłumaczem książki Thomas’a Keating’a „Otwarty umysł. Otwarte serce.” – o. Wojciechem Drążkiem. Rozmowa o medytacji chrześcijańskiej.

W terminie 27.06 do 11.07 w placówce zaplanowano wyjazdy w ramach wakacyjnego projektu dla dzieci „WYCIECZKA I ŚMIECHU BECZKA”. Szczegółowy program na str.....

1.07 (sobota) godz. 9.00
Plusk!
Wyjazd z dziećmi z koła teatralnego, wokalnego i językowego z WDK w Targanicach do Parku Wodnego na Kocierzu.