biletna

 

 

 

Kino Świadomego Widza

 

Mecenasi Kultury

Partnerzy

Newsletter

Współpraca

malopolskaonline

1 – 31.05 w godzinach otwarcia placówki

Wystawa fotografii

Wystawa prac fotograficznych autorstwa Moniki Wiktor – andrychowianki, dla której pasją stała się fotografia artystyczna, autorki wystaw i sesji zdjęciowych z udziałem dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

10.05 (środa) godz. 10.00

Na zielonej łące...

Spotkanie czytelnicze w Klubie Malucha „Krasnoludki” z cyklu „Spotkania z Książką” połączone z ruchowymi zabawami integracyjnymi. Impreza organizowana wspólnie z Filią Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sułkowicach-Bolęcinie.

 

12.05 (piątek) godz. 11.30

Kle – kle boćku

Spotkanie czytelnicze w Klubie Malucha „Tygryski” z cyklu „Spotkania z Książką” połączone z ruchowymi zabawami integracyjnymi. Impreza organizowana wspólnie z Filią Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sułkowicach-Bolęcinie.

 

19.05 (piątek) godz. 10.00

XI Gminny Konkurs Recytatorski „Szelki” – humor w literaturze

 

Konkurs skierowany do dzieci z klas ,,0”, uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów z gminy Andrychów, którzy interesują się literaturą humorystyczną, kabaretem, skeczem i monologiem kabaretowym jako formą wypowiedzi scenicznej. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie do 9 maja 2017 r. Karty zgłoszenia. Regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać na stronie internetowej: www.kultura.andrychow.eu/pikon. Szczegółowe informacje: Świetlica CKiW w Sułkowicach-Bolęcinie, tel.: 33 870 13 64, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

26.05 (piątek) godz. 12.40

Mama Mia

Warsztaty plastyczno-techniczne dla dzieci i młodzieży: wykonanie upominków z okazji Dnia Matki z wykorzystaniem różnych materiałów plastycznych.

 

10.06 (sobota) godz. 16.00 | Plac przy strażnicy OSP w Sułkowicach-Bolęcinie

PIKNIK RODZINNY

Tradycyjna impreza plenerowa organizowana wspólnie z OSP oraz KGW w Sułkowicach-Bolęcinie.

 

Program:

godz. 16.00 | CZĘŚĆ ARTYSTYCZNO-ROZRYWKOWA:

– „Mamy Talent” – występy uczestników zajęć w Świetlicy CKiW w Sułkowicach-Bolęcinie; konkurencje sprawnościowe, atrakcje i niespodzianki dla dzieci i dorosłych

– „Nasze Pasje” – otwarcie wystawy fotografii z występów, konkursów i imprez, które odbyły się w Świetlicy CKiW w Sułkowicach-Bolęcinie w roku kulturalnym 2016/2017

godz. 20.00 | Plenerowy WIECZOREK TANECZNY