Tym hasłem placówki Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zapraszają dzieci z całej gminy do udziału w wakacyjnym projekcie wyjazdów i wycieczek. Organizatorzy mają nadzieję, że będzie naprawdę ciekawie, niezwykle i... radośnie. Szczegółowy program przedstawiamy poniżej i gorąco zapraszamy na wakacyjne wojaże.

Czytaj więcej...

7.06 (środa) godz. 10.00
Kolorowe dzieci
Spotkanie czytelnicze w Klubie Malucha „Krasnoludki” z cyklu „Spotkania z Książką” połączone z ruchowymi zabawami integracyjnymi. Impreza organizowana wspólnie z Filią Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sułkowicach-Bolęcinie.

10.06 (sobota) godz. 16.00 | Plac przy strażnicy OSP w Sułkowicach-Bolęcinie
PIKNIK RODZINNY
Tradycyjna impreza plenerowa organizowana wspólnie z OSP oraz KGW w Sułkowicach-Bolęcinie.
Program:
godz. 16.00 | CZĘŚĆ ARTYSTYCZNO-ROZRYWKOWA:
– „Mamy Talent” – występy uczestników zajęć w Świetlicy CKiW w Sułkowicach-Bolęcinie; konkurencje sprawnościowe, atrakcje i niespodzianki dla dzieci i dorosłych
– „Nasze Pasje” – otwarcie wystawy fotografii z występów, konkursów i imprez, które odbyły się w Świetlicy CKiW w Sułkowicach-Bolęcinie w roku kulturalnym 2016/2017
godz. 20.00 | Plenerowy WIECZOREK TANECZNY

10.06 – 14.07 w godzinach otwarcia placówki
Nasze Pasje

Wystawa fotografii z występów, konkursów i imprez, które odbyły się w Świetlicy CKiW w Sułkowicach-Bolęcinie w roku kulturalnym 2016/2017.

14.06 (środa) godz. 11.30
Tańce – łamańce
Spotkanie czytelnicze w Klubie Malucha „Tygryski” z cyklu „Spotkania z Książką” połączone z ruchowymi zabawami integracyjnymi. Impreza organizowana wspólnie z Filią Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sułkowicach-Bolęcinie.

W terminie 27.06 do 11.07 w placówce zaplanowano wyjazdy w ramach wakacyjnego projektu dla dzieci „WYCIECZKA I ŚMIECHU BECZKA”.

5.07 (środa) godz. 10.00
Łap lato
Wakacyjny blok zabaw, gier i quizów dla dzieci w wieku 6 – 11 lat, połączony z akcją plastyczną „Foto gadżety”. Impreza organizowana wspólnie z Filią Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sułkowicach-Bolęcinie.

7.07 (piątek) godz. 10.00
Pstryk
Warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży: zapoznanie z podstawowymi funkcjami aparatu oraz plenerowa sesja fotograficzna.

12 – 14.07 (środa, czwartek, piątek) godz. 10.00
Wakacyjna Pracownia Artystyczna
Warsztaty plastyczno-techniczne dla dzieci: wykorzystanie różnorodnych technik i materiałów do wykonania efektownych prac plastycznych.