Newsletter

Imprezy wiodące

 ŚWIETLICA W SUŁKOWICACH–BOLĘCINIE

ul. Racławicka 123/1, 34-120 Andrychów
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt: 33 870 13 64
Instruktor: Jadwiga Pytel

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 12.00 – 15.00 i 17.00 – 20.00
Wtorek 9.00 – 17.00
Środa 9.00 – 19.30
Czwartek 12.30 – 15.30
Piątek 8.00 – 15.00


Osiągnięcia podopiecznych w 2015 roku

Zespół tańca nowoczesnego MINIAPLAUZ, instruktor Natalia Widlarz II miejsce na Festiwalu Tańca Zator 2015
Zespół tańca nowoczesnego APLAUZ, instruktor Natalia Widlarz, III miejsce na Festiwalu Tańca Zator 2015

Osiągnięcia podopiecznych w 2014 roku

Zespół tańca nowoczesnego APLAUZ, instruktor Natalia Widlarz
Barbara Wnęk
- nagroda ,,Kokon”- nominacja do Festiwalu Tańca i Piosenki TALENTY MAŁOPOLSKI 2014 w powiatowym konkursie tańca ,,Kokon - wylęgarnia artystyczna” Wadowice 2014
- I miejsce w Przeglądzie Form Tanecznych Zator 2014
- udział w Festiwalu Tańca i Piosenki TALENTY MAŁOPOLSKI 2014 w Dobczycach

 Osiągnięcia podopiecznych w 2013 roku

Aleksandra Chmura, instruktor Jadwiga Pytel

Wyróżnienie w Konkursie plastycznym Stop Smog, zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Wydział Turystyki, Sportu i Kultury Urzędu Miejskiego - 21.01.2013r.

Zespół tańca nowoczesnego APLAUZ, instruktor Natalia Widlarz

II miejsce w Konkursie Tańca - Przeglądzie Form Tanecznych, Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia Zator - 17.03.2013r.

Wyróżnienie w XIV Powiatowym Przeglądzie Zespołów Artystycznych, Wadowice -18.03.2013r

Wyróżnienie w III Powiatowym Przeglądzie Tanecznym „Pasje i talenty, czyli szaleństwa artystyczne” Andrychów - 01.06.2013r.

Ewelina Dwornik, instruktor Jadwiga Pytel

Nagroda aktorska w VII Gminnym Konkursie Recytatorskim– Szelki - humor w literaturze, Sułkowice – Bolęcina - 10.05.2013 r.

Osiągnięcia indywidualne i zespołowe młodzieży uczęszczającej na zajęcia w 2010 r.

XXIII Podbeskidzki Festiwal Piosenki Religijnej Andrychów 2010
- III miejsce - Paulina Łysoń
- wyróżnienie - Patrycja Gawęda
- wyróżnienie - Agata Wnęczak


IV Gminny Konkurs Recytatorski SZELKI-humor w literaturze SUŁKOWICE–BOLĘCINA 2010
- II miejsce – Paulina Chmiel
- wyróżnienie – Magdalena Dudka
- I miejsce – Kabaret ZACHMIELENI

V Gminny Konkurs Tańca ,,Pasje i talenty, czyli szaleństwo artystyczne” Inwałd 2010
- III miejsce - Grupa taneczna EXLIBRO
- III miejsce - Grupa taneczna APLAUZ


Grupa taneczna EXLIBRO
- wyróżnienie w XXX Festiwalu Artystycznym Młodzieży KRAKÓW 2010


I Podgórski Festiwal Kabaretowy Kraków-DK Podgórze 2010
- wyróżnienie - Kabaret ZACHMIELENI


I Śląski Przegląd Kabaretowy Mohumorek ŚWIĘTOCHŁOWICE 2010
- Wyróżnienie Główne - Kabaret ZACHMIELENI


V Wojewódzki Konkurs Plastyczny CHOINKOWE DEKORACJE Kraków 2010
– wyróżnienie - Julia Graca