Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Do 4.09 (w godz. 8.00 – 15.00) KALINA PŁUŻEK | GRAFIKA

Do 4 września Galeria sztuk”i”, przy andrychowskim magistracie, prezentować będzie grafiki Kaliny Płużek – andrychowianki, młodej artystki, mieszkającej w Zagórniku.

Już w szkole podstawowej Kalina brała udział w wielu konkursach plastycznych organizowanych w naszej gminie. Jej prace były niejednokrotnie nagradzane. Obecnie młoda artystka studiuje grafikę na Uniwersytecie Śląskim, filia w Cieszynie. Swoje działania artystyczne poszerzyła o udział w konkursach fotograficznych, z pozytywnym wynikiem – w 2019 r. zdobyła wyróżnienie w Bielskim Konkursie Fotografii Artystycznej – Focus 2019. Warto również wspomnieć o honorowym wyróżnieniu, które Kalina zdobyła w 3. Ogólnopolskim Biennale Wklęsłodruku w Łomży w 2019 r. za pracę „Grafika I”.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Ważna informacja! W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do Galerii Sztuk”i” w Andrychowie pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust (chustka, szalik, maseczka, przyłbica) oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz).