Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

19.08 – 30.09 (w godzinach otwarcia)

Wystawa EKO DESIGN, czyli przedmioty ze szkła pochodzącego z recyklingu. Lampy, świeczniki i patery szklane w różnych wariantach. Dodatkowo ekspozycja zostanie poszerzona o przedmioty wystawowe, również dotyczące recyklingu w sztuce. Wiszące planety, stające planety, głowa z ceramiki łączonej ze szkłem, małe obrazki recyklingowe. Ekspozycja w Rynku Sztuki od 19 sierpnia do 30 września 2019 r. Zapraszamy!

PRACOWNIA RZEŹBY I CERAMIKI ARS NOVA istnieje od 1975 roku w obrębie bielskiej starówki. To firma rodzinna, zajmująca się projektowaniem i tworzeniem unikatowych przedmiotów z ceramiki i szkła techniką fusingu oraz wykorzystująca szkło z recyklingu w projektowaniu i tworzeniu przedmiotów o nowej jakości, wartości i funkcji, które charakteryzują się niepowtarzalnością formy. Firma wykonuje również przedmioty reklamowe. Ponadto proponuje swoim klientom projektowanie i wykonanie ceramiki oraz szkła na zamówienie. Pracownia zajmuje się także artystyczną dekoracją porcelany. Od 1991 roku Ars Nova prowadzi, m.in.: Warsztaty Ceramiki Artystycznej dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, Kursy Zawodowe Ceramiki Artystycznej i Organizacji Pracowni oraz zajęcia Fusingu.

Galeria w Bielsku-Białej oferuje do sprzedaży ciekawe i oryginalne przedmioty do dekoracji i aranżacji wnętrz, w tym: ceramikę, szkło artystyczne, rzeźbę, malarstwo, lampy, witraże oraz biżuterię.

Charakteryzuje Ich – jak czytamy na stronie głównej Ars Nova – twórcza pasja i ciągły rozwój. Więcej o Pracowni rzeźby i ceramiki Ars Nova na stronie www.arsnova.art.pl