Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca


 

Bajeczne Urodziny w Kinie Studyjnym Świadomego Widza!

Zapraszamy do urodzinowej krainy Kina Studyjnego Świadomego Widza w MDK w Andrychowie! Jego magia sprawi, że dla każdego dziecka urodziny staną się niepowtarzalnym świętem i wyjątkową przygodą. To tu czeka na nich mnóstwo atrakcji, zabaw tanecznych i konkursów prowadzonych przez animatorów (ustalenia indywidualne).

Naszym małym gościom umilimy czas, a niezapomniane chwile urodzin, w poruszającym wyobraźnię miejscu, uwiecznione zostaną na zdjęciach, które już na zawsze przypominać im będą o tym wyjątkowym dniu. Punktem kulminacyjnym uroczystości urodzinowej będzie seans filmowy na sali kinowej, czyli tam, gdzie nasze dzieci mogą zobaczyć swoich ulubionych bohaterów i przenieść się do świata wyobraźni – świata filmu. W ramach urodzin na życzenie organizatora zapewniamy poczęstunek oraz oprawę muzyczną.

Kontakt:

KINO STUDYJNE ŚWIADOMEGO WIDZA

Miejski Dom Kultury w Andrychowie, ul. Szewska 7 (I piętro)

tel.: 33 875 3105, 512 442 918, 530 474 008

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.