Program wycieczek w ramach Akcji LATO 2018

 

 

25 czerwca (poniedziałek) godz. 7.30
Powrót godz. 18.30-19.30

Wycieczka: Orle Gniazda i Pustynia Błędowska

W programie: zwiedzanie ruin zamku Mirów – przejście przez wapienne Skały Mirowskie do zamku Bobolice – zwiedzanie zamku Bobolice – Pustynia Błędowska (punkt widokowy „Dąbrówka” k. Chechła) – Park Rozrywki i tor saneczkowy River Splash pod zamkiem Ogrodzieniec.

Wymagane obuwie sportowe lub turystyczne.
Koszt: 55 zł

 

 

26 czerwca (wtorek) godz. 8.00
Powrót godz. 17.30-18.30

Wycieczka do Krakowa
W programie: Smocza Jama – jaskinia pod Wzgórzem Wawelskim, rejs statkiem po Wiśle, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha – seans filmowy, zwiedzanie i warsztaty: nauka kreślenia pędzelkiem podstawowych znaków pisma japońskiego i origami – japońska sztuka składania papieru.
Koszt: 55 zł

 

 

27 czerwca (środa) godz. 8.00
Powrót godz. 16.00-17.00

Wycieczka do Bielska-Białej – Galeria Gemini Park

W programie: seans filmowy w Cinema City i zabawy w edukacyjno-rekreacyjnym Parku „W DECHĘ”! Atrakcje parku: gigantyczny 13-metrowy goryl ze zjeżdżalniami, tory wodne, tajemniczy krokodyl, szczudlany jeż, tor przeszkód „kostkarnia”, labirynt „kretowisko”, arena trampolin, wielka poducha, stoły do mini krykieta, karuzela łańcuchowa.

Koszt: 45 zł

 

 

28 czerwca (czwartek) godz. 8.00
Powrót godz. 17.30-18.30

Wycieczka: Beskid Śląski
W programie: wyjazd kolejką linową gondolową na Szyndzielnię – podziwianie panoramy z wieży widokowej przy górnej stacji kolejki – przejście piesze do schroniska na Szyndzielni, następnie na szczyt Klimczoka (1117 m n.p.m.) i do schroniska „Klimczok” – powrót na Szyndzielnię i zjazd kolejką, tor saneczkowy na stokach Dębowca.

UWAGA: trasa piesza 6,5 km, czas przejścia ok. 2,5 godz.

Wymagane obuwie turystyczne.

Koszt: 40 zł

 


29 czerwca (piątek) godz. 9.00                                                      
Powrót godz. 15.30-16.30

Wycieczka do MOLO RESORT w Osieku

W programie: zabawy w basenie z piaszczystym dnem, 70-metrowa zjeżdżalnia, rowerki wodne, plac zabaw. W razie niesprzyjających warunków pogodowych wyjazd do Parku Family Fun i do kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Koszt: 30 zł

 

 

UWAGA:

Uczestnicy wycieczek zabierają ze sobą suchy prowiant oraz zimne napoje. Prosimy o podanie i zapewnienie stosownego leku dzieciom, które mają chorobę lokomocyjną.

Zapisy w placówkach wiejskich Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie

 

 

29.06.2018 (piątek) godz. 20.00 | Miejski Dom Kultury w Andrychowie
ANNA MYSŁAJEK z zespołem – koncert

Czytaj więcej...

22.06 (piątek) godz. 22.00 | Taras przy Pałacu Bobrowskich w Andrychowie
LOVE KINO PLENEROWE

Czytaj więcej...
24.06 (niedziela) godz. 17.00 | Miejski Dom Kultury w Andrychowie
Koncert OUR BAND

 
Czytaj więcej...

Urząd Miejski w Andrychowie realizuje projekt pn. Modernizacja budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Andrychowie.

Przedmiotem projektu jest wykonanie niezbędnych prac termomodernizacyjnych i adaptacyjnych w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Andrychowie, na potrzeby poprawy warunków korzystania z obiektu oraz rozbudowy siedziby Nowin Andrychowskich i Twojego Radia Andrychów w piwnicy budynku.

Projekt jest realizowany dzięki uzyskanemu dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020 / Oś 6 Dziedzictwo regionalne / Poddziałanie 6.1.3 Rozwój instytucji kultury oraz udostępnianie dziedzictwa kulturowego.

Umowa o dofinansowanie realizacji projektu została podpisana między Zarządem Województwa Małopolskiego a Gminą Andrychów w dniu 31 sierpnia 2017 r.

Czytaj więcej...

Trwa modernizacja budynku Wiejskiego Domu Kultury w Zagórniku. Projekt jest  realizowany przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, został dofinansowany ze środków Unii Europejskiej. Działanie to ma na celu podniesienie jakości kulturowego i artystycznego życia lokalnej społeczności. Prace nad stworzeniem nowoczesnego ośrodka kultury mają się zakończyć końcem maja.

Czytaj więcej...