Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

31.01 (niedziela) | Miejski Dom Kultury w Andrychowie

Finał WOŚP w Andrychowie ponownie koncertowy! Podczas 29. Finału WOŚP w Andrychowie oraz całej gminie spotkacie wolontariuszy z puszkami! A w andrychowskim MDK odbędą się koncerty, zagra m.in. zespół POGWIZDANI – siedmiu wspaniałych z Łącka, którzy łączą tradycyjną muzykę góralską z innymi gatunkami, dając niezły show (godz. 20.00)

Więcej informacji podamy wkrótce...

Wstęp na koncert = datek do puszki WOŚP

Szczegółowe informacje:
Miejski Dom Kultury w Andrychowie,
ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Finał z głową – takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii (2008, 16. Finał WOŚP).

Więcej na: www.wosp.org.pl

Ważna informacja! W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do MDK w Andrychowie pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust (chustka, szalik, maseczka, przyłbica) oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz). Regulamin imprez: www.kultura.andrychow.eu