Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca


 

Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z gminy Andrychów. Uczestnicy Konkursu oceniani będą przez Jury w trzech grupach wiekowych: I – uczniowie klas I-III, II – uczniowie klas IV-VI, III – uczniowie klas VII-VIII.

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji Konkursu, którego głównymi celami są: prezentacja możliwości twórczych, zachęcanie dzieci i młodzieży do czytania książek, kształtowanie wyobraźni plastycznej oraz wrażliwości i umiejętności wypowiedzi artystycznej, a także aktywne włączenie dzieci i młodzieży z gminy Andrychów w obchody 120-rocznicy urodzin Antoine'a de Saint-Exupéry'ego.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14 grudnia 2020 r.

Regulamin Konkursu oraz formularze do pobrania:

REGULAMIN I GMINNY KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI "SŁÓWKO W RAMIE 2020" - Kliknij - pobierz

KARTA ZGŁOSZENIA I ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU I GMINNY KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI "SŁÓWKO W RAMIE 2020" - Kliknij - pobierz

Zapraszamy do udziału!

Organizator: CKiW w Andrychowie – Wiejski Dom Kultury im. Romana Prystackiego w Zagórniku

Szczegółowe informacje: WDK w Zagórniku,
ul. Szkolna 7, tel.: 33 875 47 29,
mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.