Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca


 

7.09 – 16.10 (w godz. 8.00 – 15.00)

WYSTAWA MALARSTWA | GRZEGORZ GIERMEK

Do 16 października w Galerii Sztuk”i”, przy andrychowskim magistracie, prezentowane będą prace malarskie autorstwa Grzegorza Giermka.

GRZEGORZ GIERMEK (ur. w 1963 r. w Wadowicach) ukończył Liceum Sztuk Plastycznych i Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Krakowie – Wydział Wychowanie Plastyczne. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, malarstwem na tkaninach, grafiką – głównie linorytem, rysunkiem, ikonami, projektuje znaki graficzne, ponadto pisze wiersze i scenariusze. Związany jest z Galerią Sztuki Bałysówka w Tomicach i Towarzystwem Miłośników Ziemi Wadowickiej. Brał udział w wystawach Wadowickiego Środowiska Artystycznego, wystawach indywidualnych w Wadowicach, Oświęcimiu, Andrychowie, Krakowie. Jego prace są w zbiorach prywatnych w Polsce i poza jej granicami.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Ważna informacja! W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do Galerii Sztuk”i” w Andrychowie pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust (chustka, szalik, maseczka, przyłbica) oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz).