Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca9.02.2020 r. (niedziela) godz. 18.00 | MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7

 

Zapraszamy serdecznie na Wielką Galę Wiedeńską, podczas której grupa tenorowa THREE TENOR'S wykona w asyście ROYAL ORCHESTRY – pod dyr maestro O. Dragana – największe światowe przeboje oraz arie operowe, operetkowe i musicalowe. W programie znajdą się najpiękniejsze utwory z repertuaru Andrea Bocelli, The Canadian Tenors i grupy wokalnej Il Divo. Na scenie grupie towarzyszyć będzie Diva – IRINA LANOVA, solistka Opery Lwowskiej.

Koncert trzech tenorów ma swój początek w 1990 roku w rzymskich termach Karakalli, gdzie maestro Pavarotti, Carreras i Domingo wystąpili przed kilkutysięczną publicznością i nagrali najlepiej sprzedający się koncert muzyki klasycznej wszech czasów.

Grupa tenorowa Three Tenor's złożona jest z solistów Opery Lwowskiej, którzy na co dzień współpracują ze sobą. Obdarzeni niebywale pięknymi głosami, zwycięzcy wielu konkursów wokalnych, pracują z Narodową Operą w Kijowie, Pradze, Wiedniu oraz Berlinie.

W jej skład wchodzą:

Igor Kuzmych – tenor
Olek Lanovyi – tenor
Mykola Kuzmych – tenor
Diva – Irina Lanova – niebywale uzdolniona, obdarzona sopranem lirycznym koloraturowym, solistka Opery Lwowskiej.

Największe światowe hity w wykonaniu grupy trzech tenorów i niezwykle pięknej sopranistki koloraturowej porwą i rozgrzeją do czerwoności nawet najbardziej wymagającą publiczność. Soliści zaprezentują potęgę oraz kunszt wokalny. Tenorzy, jako jedyni na rynku, łączą w sobie klasykę oraz rozrywkę.

PRODUCENTEM PROGRAMU JEST ZNANA ŚWIATOWEJ PUBLICZNOŚCI LIDIA TARGOWSKA – PRODUCENT, ARANGER, MANAGER SZTUKI, FUNDATOR I ZAŁOŻYCIEL MORNINGSTAR MUSIC COMPANY.

/Źródło: MMA/

 

Ceny biletów:
80 zł (sala widowiskowa, rząd 1 – 10),
70 zł (sala widowiskowa, rząd 11 – 18, balkon).

Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7,
godz. 8.00 – 20.00, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.

Bilety online: www.kultura.andrychow.eu