Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca
malopolskaonline

MDK Andrychów - 16.05 

Zapraszamy na tegoroczną edycję naszego popularnego projektu pod nazwą „Bajkowe Melodie - Na morza dnie”. To edukacyjny spektakl  muzyczno - ekologiczny pełen atrakcji dla najmłodszych widzów. Główni bohaterowie przedstawienia - Posejdon i Syrenka - przekażą uczestnikom naszych koncertów wiedzę z zakresu ekologii, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki środowiska morskiego.

Wykorzystają do tego popularne melodie i piosenki, znane wszystkim dzieciom, takie jak „Wspaniały Świat”, „Na morza dnie”, „Krąg życia” czy „Moja planeta”. Nowe aranżacje tych utworów zaprezentują soliści Agnieszka Koziarowska i Martin Fitch w towarzystwie Orkiestry Akademii Beethovenowskiej pod dyrekcją Sebastiana Perłowskiego. Dla wszystkich widzów przygotowaliśmy specjalne książeczki z zagadkami i wskazówkami dotyczącymi ekologicznego zachowania.

W 2018 roku koncerty odbędą się w następujących miastach:

07.05 - Chrzanów 
08.05 - Niepołomice 
09.05 - Kalwaria Zebrzydowska
10.05 - Tuchów 
14.05 - Olkusz

15.05 - Zawoja
16.05 - Andrychów
17.05 - Myślenice
18.05 - Nowy Sącz

Ponadto w ramach tego projektu uruchomiliśmy nową stronę internetową www.bajkowemelodie.pl, na której znajdują się gry oraz quizy o tematyce ekologicznej i muzycznej. Dodatkowo użytkownicy smartfonów mogą pobrać na swoje urządzenia przygotowane specjalne z myślą o tym projekcie gry
„Sprzątanie morza” oraz „Sprzątanie Lasu”.

Edukacyjny spektakl muzyczno - ekologiczny "Bajkowe Melodie - Na morza dnie” organizuje w województwie Małopolskim w latach 2017- 2018 Fundacja Bielecki Art.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Sponsorem projektu jest firma Super Krak SA.

Partnerami tego multimedialnego przedsięwzięcia są Park Wodny w Krakowie S.A. oraz All Muses sp. z o.o.