Organizatorem Projektu „Fabryka Muzyki Niezwykłej” – Ogólnopolski Festiwal Piosenki jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie.

  • Część konkursowa Festiwalu odbędzie się 19 listopada 2017 r. w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie.

Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie i wykonanie dwóch piosenek w języku polskim, w tym obowiązkowo jednej piosenki z tekstem Wojciecha Młynarskiego.

  • W czasie wykonywania utworów dopuszcza się jedynie akompaniament własny grany na żywo (bez półplaybacku).
  • Soliści i zespoły przyjmowani są do udziału w konkursie na podstawie nadesłanych nagrań. Wiek uczestników: powyżej 16 lat.
  • Termin zgłoszeń mija 9 listopada.
  • Laureaci głównych nagród zostaną zaproszeni do występu podczas recitalu Piotra Machalicy „Mój ulubiony Młynarski”.

W ubiegłym roku pierwszą zdobyła formacja The Camel Trio, drugą Karolina Hozer z Rybnika (na gitarze towarzyszył jej Tadeusz Kolorz, a na fortepianie Patryk Szymborski). Trzecia nagroda powędrowała do wrocławskiego duetu: "Not For Sale", który tworzą Agata Gazduła - śpiew, autorka muzyki i tekstów oraz Robert Mojrzesz - gitara klasyczna i opracowania muzyczne. Jury postanowiło również przyznać dwa wyróżnienia: Irenie Salwowskiej-Hajdasz z Sadkowa oraz Robertowi Cichowiczowi z Łomży
Jak będzie w tym roku?

Zapraszamy do udziału w Festiwalu!

  • Szczegółowe informacje dotyczące udziału w Konkursie (m.in. Regulamin i Karta zgłoszenia) dostępne na stronie internetowej www.kultura.andrychow.eu/fabryka oraz na profilu FB Fabryka Muzyki Niezwykłej.