Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca

malopolskaonline

noclegowo

Chcesz sprawić, aby urodziny Twojego dziecka stały się niepowtarzalnym świętem i wyjątkową przygodą? Zorganizuj urodziny w Kinie Studyjnym Świadomego widza w Andrychowie! To tu będą mogli spotkać bohaterów swoich ulubionych filmów. Tu czeka na nich mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursów.

Naszym małym gościom umilimy czas pysznym tortem, a niezapomniane chwile urodzin w poruszającym wyobraźnię miejscu uwiecznione zostaną na zdjęciach, które już na zawsze przypominać im będą o tym wyjątkowym dniu.

Punktem kulminacyjnym uroczystości urodzinowej będzie seans filmowy na sali kinowej, czyli tam, gdzie nasze dzieci mogą zobaczyć swoich ulubionych bohaterów i przenieść się do najpiękniejszego świata wyobraźni - świata filmu.

Życzymy miłej zabawy!

Studyjne Kino Świadomego Widza
Telefon: 33 875 31 05, 512 442 918
ul. Szewska 7 34-120 Andrychów
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.